Sprzęgła LuK

sprzęgła luk

Firma LuK to znany na cały świat producent tarcz i sprzęgieł. To dostawca w zakresie wyposażenia fabrycznego wielu uznanych producentów samochodów. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się bogatym doświadczeniem, ogromną wiedzą techniczną i najwyższą jakością. Jednocześnie LuK stale się rozwija, inwestując w innowacyjne technologie, napędzające rozwój motoryzacji. Dlaczego specjaliści polecają sprzęgła LuK?

Sprzęgła LuK to przede wszystkim niezawodność w szerokim zakresie prędkości. Specjaliści chwalą sprzęgła LuK za doskonałe działanie i niemal perfekcyjne przenoszenie napędu. Ponadto ogromną zaletą sprzęgieł jest ich niewielki rozmiar oraz długa żywotność.

Sprzęgła LuK i nie tylko

Oferta LuK zawiera na chwilę obecną sprzęgła, tarcze sprzęgła, dociski sprzęgła, łożyska oporowe, tłumiki drgań skrętnych, koła zamachowe, linki sprzęgła, łożyska pilotujące, tuleje prowadzące oraz wysokiej jakości smary. Wszystkie wspomniane części charakteryzują się niecodzienną jakością i starannością wykonania. Materiały użyte podczas procesów produkcji to starannie wyselekcjonowane surowce, które mają na celu zapewnienie najlepszej jakości i maksymalnej trwałości. LuK zapewnia kierowcy komfort jazdy i bezpieczeństwo. Bez wątpienia jest to lider w obszarze części do układu przeniesienia napędu. Polecamy!

2 komentarze

  1. Już teraz bardzo się cieszę , że kupiłem zespół sprzęgła LUK i że na długie lata będę miał spokój. TO JEST TO.

  2. LUK, VALEO I SACHS – WIELKA TRÓJKA 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *